top of page

Wspieramy organizacje w skalowaniu zespołów oraz tworzeniu procesów HR

Od małych i średnich przedsiębiorstw, po branżę IT, startupy i software house'y.

 

Nie tylko zatrudniamy najlepiej dopasowanych kandydatów do danej kultury organizacyjnej, ale budujemy silną partnerską współpracę pomiędzy HR a biznesem. Dzięki czemu nasi partnerzy mogą się rozwijać i osiągać założone

cele biznesowe

Projektujemy i wdrażamy kompleksowe strategie HR, które wspierają realizację celów biznesowych 

Optymalizujemy i wspieramy procesy rekrutacyjne

Budujemy pozytywne doświadczenia kandydatów

i pracowników

Maksymalizujemy potencjał zespołów rekrutacyjnych 

Jesteśmy praktykami i mamy wieloletnie doświadczenie w różnych modelach biznesowych: outsourcingu IT,  firmach produktowych, software house'ach i agencjach rekrutacyjnych. Byliśmy zarówno po stronie klienta, pracownika, jak i kandydata i wiemy, że po drugiej stronie zawsze stoi człowiek z określonymi oczekiwaniami i doświadczeniami. Dlatego rozumiemy, że każda organizacja, każda rekrutacja oraz każdy proces wymagają indywidualnego podejścia.

 

 

Stawiamy na partnerstwo i konkretne działania, które przynoszą oczekiwany rezultat. Nie boimy się zadawać trudnych pytań i działać nieszablonowo.

Dzięki temu możemy szybko reagować na zmieniające się trendy branżowe oraz zmiany na świecie.  Decydując się na współpracę z nami, zawsze możesz liczyć na wsparcie w realizacji założonych celów biznesowych.

Rozwiązania, które odpowiadają Twoim potrzebom

Co nas wyróżnia

Let's recruit IT powstało z pasji do rekrutacji i rozmów z drugim człowiekiem. Wierzymy, że każda relacja powinna być oparta na zaufaniu, partnerstwie  i szczerej komunikacji, dzięki temu jest ona bardziej ludzka. Takie podejście pomaga nam lepiej zrozumieć naszych klientów oraz ich wyzwania i precyzyjnie dopasować odpowiednią usługę do aktualnych potrzeb.

Rynek IT znamy od podszewki i wiemy, że nieustannie się zmienia zarówno pod kątem trendów technologicznych, jak i oczekiwań rynkowych. Rozumiemy technologie i jesteśmy zawsze na bieżąco. Nigdy nie podążamy utartą ścieżką, a w codziennej pracy stawiamy na jakość, partnerstwo i transparentną komunikację bez zbędnego koloryzowania. 

Partnerstwo

Wiemy, jak ważny w dzisiejszych czasach jest Employer Branding zwłaszcza w branży IT i wiemy, jak niewłaściwa opinia może wpłynąć na biznes naszych klientów.

Dlatego zawsze, kiedy rozmawiamy z kandydatami, mamy w głowie, że robimy to w ich imieniu i przekazujemy tylko sprawdzone informacje.

Transparentność

Na bieżąco informujemy naszych klientów o postępach w podjętych działaniach rekrutacyjnych. 

Ponadto w  każdej chwili jesteśmy gotowi podzielić się informacją nt. wykorzystywanych narzędzi oraz liczby kandydatów, których skontaktowaliśmy pod kątem konkretnego zlecenia.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co robimy  i zawsze koncentrujemy się na efektach końcowych. 

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności związanej z reprezentowaniem swoich klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości i skuteczności naszych działań.  

Co o nas mówią nasi partnerzy

Magda is a professional and effective recruiter with a pleasant demeanor and a knack for finding high-value candidates in a highly competitive market. She's very knowledgeable about the recruiting market in Poland, and was flexible with her time while working with a US based company. She made some great hires (ML/AI Engineers, FE Developer) for us and I would be happy to work with her again.

Michael Shinn - TA Manager - Focal Systems

Nazywam się Magda Brylska i jestem HRowcem, mentorem & trenerem, a przede wszystkim praktykiem za którym stoi 18-letnie doświadczenie, zdobyte w agencjach doradztwa personalnego jak i wewnętrznych działach HR, zarówno na stanowiskach specjalistycznych jak i managerskich. 

Od ponad 13 lat działam stricte w branży IT.  Wspieram organizacje na etapie szybkiego wzrostu, które często nie posiadają własnych działów HR, bądź nie mają wystarczających zasobów, czasu czy know-how, żeby zaopiekować się działaniami HR. Współpracuję z dojrzałymi organizacjami pod kątem optymalizacji procesów HR. 

Dbam o najlepsze praktyki HR, zarówno w polskich jaki i międzynarodowych organizacjach.  Wspieram małe i średnie firmy, startupy oraz R&D w budowaniu oraz wdrażaniu narzędzi HR, optymalizacji procesów rekrutacyjnych oraz dopasowaniu kandydatów do aktualnych potrzeb organizacji i jej kultury.  

W mojej pracy prócz mocnego zaplecza doświadczeniowego wykorzystuję swoje moje mocne strony wg Gallupa CliftonStrengths: Strateg, Naprawianie, Rozwaga, Odkrywczość i Wizjoner.

  • LinkedIn
  • Instagram
20230313_122514_edited_edited.jpg

Porozmawiajmy o HR

Opowiedz nam o osobie i określ, co chcesz osiągnąć. A my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą, najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

bottom of page